Z ogromną dumą i radością informujemy, że drużyny Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Śląskiej wygrały Gminne Zawody Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce!
Rywalizacja dziewcząt:
1 miejsce SP3 Środa Śląska
2 miejsce SP1 Środa Śląska
3 miejsce SP Szczepanów
4 miejsce SP Ciechów
5 miejsce SP Rakoszyce
Rywalizacja chłopców:
1 miejsce SP3 Środa Śląska
2 miejsce SP Ciechów
3 miejsce SP1 Środa Śląska
4 miejsce SP Rakoszyce
5 miejsce SP Szczepanów
Obie drużyny rywalizowały z 4 zespołami i pokazały prawdziwy sportowy charakter, determinację oraz doskonałą grę zespołową!Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, zawodniczkom.
Dziękujemy również kibicom za wsparcie!Teraz czas na kolejny etap – trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!
W. Ciszewski